Nodewire

Hakkımızda

Güvenlik Dünyamıza Hoş Geldiniz

Biz Kimiz

Üniveriste okuyan gençler olarak teknoloji sektöründe dijital dönüşüm anlamında yıkıcı yenilikler yapmak üzere yola çıkan gençleriz. 2020 Mart ayında kurmuş olduğumuz şirketi dünyada nasıl duyururuz mottosuyla yola çıkan mühendis adayı gençleriz.

Misyonumuz

Dünyanın her yerinde izimizin olması. Dünyanın her yerinde şirketimizi duyurmak.

Neler Yapıyoruz?

Önceliğimiz web site güvenliği ve kurumsal kimlik oluşturmak. Bunun yanında e ticaret sistemleri kurumsal web siteleri ve firmaların sosyal medya araçlarının kurumsal bir görünüş almasını sağlıyoruz. Bunları yaparken tek gayemiz müşterinin zihninde gerçekleştirdiği ürünü somut olarak gözler önüne sermek ve memnuniyetini kazanmak. En önemlisi web sitenizi ücretsiz bir şekilde muayene edip sizlere eksiklikleri söylüyoruz. 

Sektördeki Geçmişimiz

Şirketimizi 2020 Mart ayında kurduk. Sektörde daha yeniyiz fakat dinamik ve işimizde en iyisi olmak için çabalıyoruz. Kısa süre olmasına rağmen yaaptığımız işlerdeki geri dönüşlerden çok mutluyuz. Buda yaptığımız işin kalitesini göstermektedir. Dijital dönüşüm anlamında dünyada dönüşüm yapmaya biz hazırız.

Hangi Adımları İzliyoruz?

Keşif

Projenizdeki aksaklıkları ve eksiklikleri keşfediyoruz.

İnceleme

Keşfedilen problemleri inceliyor ve detaylı analize tabi tutuyoruz.

Dökümanlaştırma

Analiz sonucu çıkan verileri dökümante edip her problem için bir kritik puanlaması yapıyor, başarıya giden yol haritasını çıkarıyoruz.

Düzeltme ve Geliştirme

Problemlerin çözümü için gerekli çalışmayı özveri ile gerçekleştirip ön testler gerçekleştiriyoruz.

Test Ortamı

Varsa halihazırda kullandığınız uygulamaları kendi test ortamlarımızda birebir simüle edip erişilebilirlik ve çalışma konularında problemin çözüldüğünü onaylıyoruz.

Teslim

İş olarak değil, görev olarak tanımladığımız süreci tamamlayıp, projeyi güleryüz ile teslim ediyoruz. 🙂

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Firmanıza uygun ve kurumsal kimlik kazandıracak en uygun ve kaliteli tasarımları sizler için büyük bir titizlikle yapıyoruz.

Bizlere haftanın her günü, günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Oluşabilecek her soruna anında müdahale ediyoruz.

Aklınızdakileri sizde tereddüt bırakmayacak şekilde somut hale getirebiliyoruz.

Sizlerle ilgilenebilmesi için özel destek ekibimizi yönlendiriyoruz.

Sizlere sitenizin nasıl kullanılabilmesi anlamında teknikler gösteriyoruz. Aynı zamanda satış kanalları, instagram reklamları, facebook reklamları, google ads reklamları danışmanlığı yapıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hem genç hem yetenekli arkadaşlarımızı ve gençliğin dinamikliğini sizlerle buluşturuyoruz.

Tamamlanan Projeler
projects-icon.png
Müşteri Memnuniyetleri
heart-icon.png
K+
Kod Satırları
code-lines-icon.png
Ödüllerimiz (Henüz Yok :))
award-icon-free-img.png