Nodewire

Hizmetlerimiz

Geniş Bir Hizmet Ağına Sahibiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Müşteri memnuniyetini temel alarak başladığımız yolculukta hizmet verdiğiniz sektördeki ihtiyaçlarınızı karşılamayı ciddi bir görev olarak görüyor, ekibimiz ile birlikte sorunlarınızı çözmeyi hedefliyoruz.

Tasarım

Web Dizayn

Halihazırda bir web sitenizin olup olmaması önemli değil. Dilediğiniz tasarımı hazırlayıp sizlere sunmak için buradayız.

Programlama

Yazılım Geliştirme

Geliştirilmesini istediğiniz bir proje var ancak gerekli insan kaynağına ve teknik bilgiye sahip değilseniz hayalinizi/hedefinizi sizinle birlikte gerçeğe dönüştürmek isteriz.

Site Güvenliği

Kaynak kod inceleme, güvenlik açıklıkları tespiti, yamalanması ve sızma öncesi/sonrası takip hizmetimiz ile verilerinizin/kullanıcılarınızın güvenliğine önem veriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya

Günümüzde marka tanıtımı, kullanıcı deneyimi, şikayet ve görüşleri sosyal medyada oldukça geniş bir paya sahip. Dilerseniz sizi bir adım öne çıkarmak adına gerekli sosyal medya çalışmalarını yapabiliriz.

E-Ticaret

E-Ticaret sistemlerini anahtar teslim olarak sunuyoruz. Siz hedef kitlenizi ve pazarınızı belirleyin, biz de arka planda yapılacak her şeyi tamamlayıp size sunalım.

Teknik Destek

Yardım & Teknik Destek

Sizin; sunucu, web sitesi, veritabanı, güvenlik ve optimizasyon konularında yardıma ihtiyacınız varsa Nodewire olarak bizim de bu teknik işleri gerçekleştirirken tüketeceğimiz yeterince kahvemiz var. 🙂

Birlikte Harika İşler Yapalım.

Bize Projeniz Hakkında Bilgi Verebilirsiniz.

Kimlerle Çalışıyoruz